Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bİlİrİm ÜŞÜr Ellerİn Şİmdİ Senİn

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi

Bİlİrİm ÜŞÜr Ellerİn Şİmdİ Senİn Empty Bİlİrİm ÜŞÜr Ellerİn Şİmdİ Senİn

Mesaj  DiloshH Perş. 19 Tem. 2007, 09:36

Toprağa düşen yağmur damlaları gelişinin habercisi olacak.. Ama yağmıyor yağmurlar kurak topraklara inat.. Bu gece gökte binlerce yıldız var, sen nerdesin canışığım...
Dağları karlı memleketlerde ellerin üşür senin bilirim.. Bilirim nasıl koyar yalnızlık sana, gece yarısı olduğunda.. Bilirim özlediklerin girer düşlerine ve uykusuzluktan kann çanağına dönmüş gözlerin yaban ellerde tanıdık bir çift göz arar.. Ruhunu okşayan tatlı sözler söyleyecek birileri olsun istersin yanında.. Canın çay içmek ister ısınsın diye buz tutmuş yüreğin...

Ben burda, bu koca şehirde gelişine adaklar adayarak bekliyorum, sessiz, habersiz.. Eskiden olsa, sesini olsun duyurup su serperdin çorak gönlüme.. Sesini duysam yeter diye başlıyorum dizerlerime.. Sesin ne kadar uzak!!!

Hava iyice soğudu.. Bulutlar sevdam gibi kapkara.. Keşke diyorum şimdi, gök gürlese, bir yağmur yağsa şehre.. Gelişin sevinç gözyaşlarıyla kutlansa gökyüzünde.. Çakan şimşeklerden korkmayacağım bu kez.. Günlerdir bekliyorum, bekliyoruz ruhumla birlikte, yağsın yağmurlar kurak topraklara diye...

Ah diyorum şimdi.. Bir yağmur yağsa... Sen çıkıp gelsen.. Soğuktan üşümüş ellerini alsam parmaklarıma.. Öpsem avuç içlerini.. Sonra bir daha, bir daha.. Koklasam, sarılsam sana.. Yağmurlar yağsa.. Yüreğimdeki aşk alev alsa, bir kor düşürsem gözlerine.. Bir yıldız yanıp sönse gözlerinde.. Karanlıklar aydınlansa.. Ruhumu ıslatsan varlığınla...
Dudaklarında kaybolsam.. Ve bir daha yolumu hiç bulamasam.
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

Bİlİrİm ÜŞÜr Ellerİn Şİmdİ Senİn Empty Geri: Bİlİrİm ÜŞÜr Ellerİn Şİmdİ Senİn

Mesaj  EmjoyKMR Perş. 19 Tem. 2007, 09:38

PAYLAŞIM İÇİN SAOL KUZEN
Anonymous
EmjoyKMR
Misafir

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi