Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğimin En Güzel Yerinde ki Canıma…

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi

kalp Yüreğimin En Güzel Yerinde ki Canıma…

Mesaj  DiloshH Cuma 31 Ağus. 2007, 13:39

Hayatın en güzel yerinde karşıma çıktın… Sen varsın ya yanımda hiçbir şeyi dert etmiyorum. Yüzümü güldürürsün sıcacık bakan gözlerinle… Canım oldun her şeyinle…

Acıyı gördüm deli gibi ağlayan gözlerinde, sıcaklığını gördüm beni saran sıcacık kollarında… Bir tebessümüne farklı anlamlar yükleyip gülerim seninle… Gözlerin gözlerime değse hissederim nasıl olduğunu. Uzun süren ayrılıklarda eksikliğini hisseder ararım seni. En sıkıntılı anlarımda sarılmak isterim bana siper olan bedenine… Üzüntülü anlarımda omzunu esirgemeyensin sen… Sen bir ömre değecek güzellikleri bana yaşatan ve adım adım öğretensin…

Bütün sancıların geçtiğini hissediyor yüreğim… Sevilmeyi değer görmenin mutluluğunu yaşıyor yüreğim… Hayat hiçbir ilişkimde yaşayamadığım o değerin karşılığını seriyor ayaklarımın altına… İçten kelimeleri dökülüyor yüreğime bir yağmur damlası gibi… Mutlu oluyorum o an… Uykusuzluk nöbetleri bir cehennemi andırsa da bana, bir kelebeğin kanat çırptığını hissediyorum yüreğimde…

Sen üzülme, senin çok mutlu olacağına inanan bir yürek var karşında… Ağladığında seninle ağlayan, güldüğünde seninle gülen bir can nefes alıyor çok yakınında… Biz her şeye rağmen sevdik… Sevdiğimizin yüreğinden geçen yalanlara aldırmadan sevdik… Bugün ya da yarın yüzünde ki gülücükleri teker teker toplayacağım gamzelerinden… Mutluluğun için koşar adımlarla her zaman yanında olacağım… Yeter ki senin yüzün gülsün… Yeter ki hayat senin için dönsün sevgi adına… Seni seviyorum unutma olur mu? Sen benim canımsın çünkü…
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

- Similar topics

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi