Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenerbahçe 3 – 2 Karşıyaka

:: Spor :: Futbol :: Fenerbahçe

Fenerbahçe 3 – 2 Karşıyaka Empty Fenerbahçe 3 – 2 Karşıyaka

Mesaj  DiloshH Ptsi 13 Ağus. 2007, 13:43

Fenerbahçemiz Anderlecht maçının hazırlıklarına Karşıyaka ile yaptığı karşılaşma ile devam etti. Fenerbahçe Samandıra Kamp Merkezi'nde yapılan maçtan takımımız 3-2 galip ayrıldı. Fenerbahçemizin gollerini 24., 57. dakikada Vederson ve 75. dakikada İlhan attı. Rakibimizin gollerini ise 42. dakikada Şehmus ve 48. dakikada Özgür kaydetti.
Takımımız karşılaşmaya Volkan, Lugano (dk. 74 Güven), Yasin Çakmak, Vederson, Kemal, Colin Kazım (Dk.85 Alper), Ali Bilgin, Selçuk, Gürhan, İlhan Parlak, Gökhan Gönül 11'i ile çıkarken; Karşıyaka takımı sahada Emrehan, Ozan, Gurur, Ahmet, Sezer, Mustafa (Dk 46 Ramazan), Cihan (85 Timuçin), İnanç (dk.46 Özgür), Cihan Yılmaz, Olcan (Dk.60 Hüseyin), Şehmus (Dk.71 Serkan) 11' ile mücadele etti.
Maçı Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerimiz de izledi.

Maçta görev almayan oyuncularımız ise karşılaşma sırasında yan sahada antrenörlerimiz Edu, Sant'anna ve İrfan Saroğlu yönetiminde bir çalışma yaptı. Appiah, Alex ve Semih katılmadı.

Karşılaşma sonrasında Karşıyaka oyuncuları ve teknik kadrosuna tesislerimizde yemek verildi.
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

- Similar topics

:: Spor :: Futbol :: Fenerbahçe