Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenerbahçe günlüğü

:: Spor :: Futbol :: Fenerbahçe

Fenerbahçe günlüğü Empty Fenerbahçe günlüğü

Mesaj  DiloshH Ptsi 13 Ağus. 2007, 13:39

Aslara ayrı idman
Karşıyaka maçında oynamayan Roberto Carlos, Edu, Uğur, Deniz, Can, Kezman, Aurelio, Tümer, Önder, Deivid, kaleciler Volkan Babacan ve Mert yan sahada antrenörler Edu ve Santana yönetiminde çalıştı. Sakatlığı süren Alex, salonda tedavi olurken, Appiah, Semih ve kaleci Serdar ayrı çalıştı.

Tümer hedefte

Alex'in
yerini doldurması beklenen Tümer, cuma akşamki futbolu ile eleştirilerin odağına oturdu. İlk yarıda girdiği bir pozisyon dışında etkisiz kalan tecrübeli yıldız, fizik olarak da hazır gözükmedi. Tümer'in Alex'in iyileşmesi ile kulübeye çekilebileceği belirtildi.

Ali Bilgin'e tavsiye
Antalyaspor'dan alınan Ali Bilgin, ilk maçında bekleneni veremedi. Zico'nun, oldukça heyecanlı görünen gurbetçi oyuncu ile bir görüşme yapıp, "Senin yeteneklerin belli. Ancak kendini göstermen için daha çok çalışmalısın. Sana güveniyorum" dediği bildirildi.

Aurelio düzelecek
Belediye maçında hayal kırıklığı yaratan Aurelio, toparlanma sözü verdi. Takım olarak kendilerinden beklenen oyunu sergileyemediklerini kabul eden sambacı "Her şey ters gitti. Ancak daha önümüzde 33 maç var. Toparlanıp yine şampiyon olacağız" diye konuştu.

DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

- Similar topics

:: Spor :: Futbol :: Fenerbahçe