Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaderi kendi elinde

:: Spor :: Futbol :: Fenerbahçe

Kaderi kendi elinde Empty Kaderi kendi elinde

Mesaj  DiloshH Ptsi 13 Ağus. 2007, 13:39

Anderlecht ve ligdeki G.Antep maçları, Zico'nun kaderini belirleyecek

F.Bahçemiz'de, sezonun ilk lig maçında İstanbul BŞ önünde alınan yenilginin şoku hala sürüyor. Ekimibizde teknik direktör Zico'nun 'koltuğu' yeniden tartışmaya açıldı. Yönetim, geçen sezon takımı şampiyon yaptığı için, sözleşmesindeki madde gereği 1 milyon 750 bin Euro'ya Brezilyalı hocayla yola devam kararı almıştı. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim, şampiyonluğa karşın oluşan tepkilere rağmen hep Zico'nun arkasında durmuştu. Ancak Belediye maçı sonrası bir değerlendirme yapan sarı-lacivertliler, geleceğe yönelik kararlar aldı

‘HEP EZİYET ÇEKİYORUZ'

Vatan Gazetesi'nin 13 Ağustos tarihli haberine göre, toplantıda en sakin olan isim başkan Aziz Yıldırım, yapıcı olmaya çalıştı. Diğerleri ise Tümer'in sağda oynamasına, Can'ın hâlâ forma giymesine, Deivid sağda başarılı olurken, Kezman'ın arkasına kaydırılmasına tepki gösterdi. Bazı yöneticiler ise “Artık yeter, hep eziyet çeke çeke maç izliyoruz. Zico bu işi götüremeyecek. İki Anderlecht ve G.Antep maçlarından da kötü sonuçlar alınırsa, Zico ile yolları ayıralım” diye konuştu. Zico bu 3 maçı geçemez, takımı Devler Ligi'ne sokamaz, ligde 2. darbeyi yerse, yollar ayrılacak. Başkanın aklındaki adaylar ise Capello ile Ersun Yanal

‘GÖREVİNİN BAŞINDA'

BU arada Başkan Vekili Nihat Özdemir ise Zico'nun hala görevinin başında olduğunu söyledi.
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

- Similar topics

:: Spor :: Futbol :: Fenerbahçe