Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-\ BiLdİğiN GiBi DeğİL /-

2 posters

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi

-\ BiLdİğiN GiBi DeğİL /- Empty - BiLdİğiN GiBi DeğİL /-

Mesaj  DiloshH Çarş. 04 Tem. 2007, 09:42

ŞehRin en kaRanLık yeRinde duRuyoRum, haydi duRma hiç ümidim, tutunacak biR daLım kalmadı.. başımı yeRe eğme benim, mazLum yeRine koyma.. aLLı puLLu düşLeRim vaRdı oysa.. biR hayat böyLe teRsine dönmez, biR yiğit böyLe haRcanmaz, dağLaRa taşLaRa bağıRasım geLiyoR içim yanıyoR içim, biLdiğin gibi değiL...

Bu biR hikayenin bitişi midiR? bu kanLı biR veda mıdıR? bu son savaşçının yediği kuRşun, bu son kaLenin de düşüşü müdüR? daLgaLaRın çekiLişi, bayRakLaRın yıkıLışı, bu, şaRkıLaRın susuşu muduR? ömRüm kanıyoR ömRüm biLdiğin gibi değiL...

Ben bu hayata asiydim, böyLe değiLdim biR yıLdız kaydı ömRümden, ben diLLemedim işte, heRşeye sıRtımı dönüp koşuyoRum saRı güLLeR kahRoLsun, ısLak gözLeR, beyaz mendiL kahRoLsun, kahRoLsun bu kaLdıRım, bu nezaket, mutLuLuk diLekLeRi canım yanıyoR canım, biLdiğin gibi değiL...

eskiden biR adım vaRdı ümidim feRyadım vaRdı şimdi ben o ben değiLim...

yoLumu biLmiyoRum öLmüyoR güLmüyoRum bu hayat yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

daLLaRım devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR biR ayaz vuRdu beni biLdiğin gibi değiL...

güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR biR ayaz vuRdu beni biLdiğin gibi değiL...

eskiden mevsim seçeRdim soLaRdım çiçek açaRdım şimdi ben o ben değiLim

biR nefes biR ahım vaR biLmem ne günahım vaR vedaLaR saRdı beni biLdiğin gibi değiL...

daLLaRım devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR biR ayaz vuRdu beni biLdiğin gibi değiL...

güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

-\ BiLdİğiN GiBi DeğİL /- Empty Geri: -\ BiLdİğiN GiBi DeğİL /-

Mesaj  CengizhaN Çarş. 04 Tem. 2007, 09:49

paylaşım için teşekkürler diloşh hanım geek Razz
CengizhaN
CengizhaN
Admin
Admin

Erkek