Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sana o kalbi kim verdi (cok gusel ) =(

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi

sana o kalbi kim verdi (cok gusel ) =( Empty sana o kalbi kim verdi (cok gusel ) =(

Mesaj  DiloshH Cuma 20 Tem. 2007, 11:06

Henüz tanisali 3 ay olmustu, ama onlar birbirlerini o kadar cok seviyorlardiki, sanki yillardir tanisiyorlar gibiydiler. Gündüzleri beraber geciriyor geceleri ise telefonun basindan kalkmiyorlardi.
Bir gün cocuk cok agir bir hastaliga bulasir. Tedavi geregi yurtdisina gidip kalb nakli yaptirmak zorunda kalir. Gitmeden sevdigini son bir kez görüp vedalasmak ister. Fakat sevdigi onunla vedalasmayi kabul etmez. Cocuk cok üzülür ve sevdiginin bu tavrini anlamaz. Cok hüzünlü bir sekilde yurtdisina gider ve orda ameliyat olur.

Aradan aylar gecer ve cocuk geri döner. Döner dönmez önce sevdigini arar fakat kendisine hic bir sekilde ulasamaz. Bütün cesaretini toplayip sevdiginin evine gider. Ama ordada kizin annesi kendisini karsilar. O SIMDI NERDE? NEDEN KENDISINE ULASAMIYORUM? diye sorar. Kizin annesi ise bitkin bir sekilde SANA KIMIN KALBI VERILDI SÖYLENMEDIMI? der
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

- Similar topics

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi