Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

daha da dibe, en dibe..

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi

daha da dibe, en dibe.. Empty daha da dibe, en dibe..

Mesaj  DiloshH Cuma 31 Ağus. 2007, 14:50

dibe vurmusLuqn verdiqi sanci sariyo bedenimi. karanLikLr biLe sakLayamiyo tukenmisLiqimi.. mahfoLmusLuqn kokusu yayiLiyo bos dunyamda, bitirmedk umut birakmiyo. umutsuzLuqm rakip cikiyo dibe vurusLarima, dipte kaLisLarima! birakmiyo pesimi caresizLiqn qoLqesi.. yapisiyo yakama nefret, iLerLeyemiyorm.. dibe vuruyorm. dibe vurusLarima aLdirmiyo zaman. her seferinde daha da dibe! boquLuyorm karisik oyunLrda.. biriLeri sakLaniyo, biriLeri kovaliyo. sakLanamiyorm! korkuLarimi kovaLamktanda acizm coqu zaman. sona yakLasmanin farkindaLiqi yatistiriyo ciqLikLr koparan yureqimi. her qece katiLi oLuyorm aniLarimn.. tekrar tekrar öLdürüyorm, oLduramiyorm sabahi! vazqeciyorm yasamdaki roLumdn. kufrediyorm kendini sasirmis repLikLere.. soquk sesimLe esLik ediyorm karanLik sarkiLara. bakarken saatin ibresine qecmism sorquya cekiyo beni karanLikta; -"neydin", -"hicbisi".. cevabim suaL birakmiyo qeLeceqe. hayaLLerimi susLeyen quzeL yarinLarm yok, yarinLari yasayack ruhum yok.. rahat birakmayin beni korkuLarm, birakma pesimi nefret. hadi simdi daha da dibe, en dibe ?!..
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

- Similar topics

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi