Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu Bir Kuru Fasülye Hikayesidir

:: Eğlence :: Komikler :: Fıkralar

Bu Bir Kuru Fasülye Hikayesidir Empty Bu Bir Kuru Fasülye Hikayesidir

Mesaj  DiloshH Cuma 31 Ağus. 2007, 14:09

Birgün bir çocuk bir kıza aşık olmuş. Evlenmeleri kesinleştiğinde "karım benim bu halime katlanamaz" deyip
fasulye yemekten vazgeçmiş. Evlendikten birkaç ay sonra işten eve gelirken yolda arabası
arızalanmış. Kasabada yaşadıkları için evi arayıp yürümek zorunda olduğunu ve geç gelebileceğini
söyleyip telefonu kapatmış.
Yolun üzerinde bulunan bir cafe'nin yanından geçerken fırında fasulye kokusu etrafını sarmış.
Yolunun uzun olduğunu ve fasulye yese bile etkisinin eve varıncaya kadar geçeceğini düşünmüş.
İçeri girmiş çıkana kadar üç büyük porsiyon yemiş.
Tüm yol boyunca "pit-put" ata ata eve gelmiş. Karısı onu kapıda karşılamış ve heyecanla
"sevgilim sana akşam yemeğine en güzel sürprizi hazırladım" demis ve gözlerini bağlamış. Adamı
masanın başına oturtup bandı açmaması için söz almış. Bu sırada adam içinden bir tane daha geldiğini
Farketmiş. Tam karısı gözündeki bandı çıkaracakmış ki telefon çalmış. Kadın gidip
telefona bakmış. Karısı gittiği için adam fırsat bu fırsat deyip Ağırlığını bir bacağına verip
salmış.
Sadece gürültülü çıktığı ile kalmamış, bozuk yumurta gibi de kokmuş. Adam bir süre nefes alma
zorluğu çekmiş ve etrafındaki havayı dağıtmak için peçeteyi kullanmış. Tam rahatladım derken yeni
bir tane daha gelmiş. Ayağını kaldırıp"rriiiipppp" diye salmış. Bu seferki hakikaten kocaman
bir şeymiş. Camlar zıngırdayıp, masadaki tabaklar yerinden oynamış ve bir dakika sonra masadaki
çiçekler solmuş. Karısının hala telefonla konuşup konuşmadığına kulak kabartmış ve söz verdiği üzere
gözündeki bandı hiç çıkarmamış.
Neyse ki karısı konuşmaya devam ediyormuş. Adam on dakika boyunca hep böyle salıp peçeteyle kokuyu
uzaklaştırmış. Telefondaki "bye-bye" lardan konuşmanın bitmeye yakın olduğunu anlayınca peçeteyi
düzgün bir şekilde dürüp kucağına bırakmış ve ellerini üzerine koymuş.
Karısı geri döndüğünde tam bir masumiyet tablosu çizip memnun bir şekilde gülümsüyormuş. Karısı uzun
konuşmadan ötürü özür dilemiş ve gözündeki bandı açıp açmadığını sormuş.
Açmadığına dair söz alınca "sürpriz" diye haykırmış ve adamın gözlerini açmış.. Adam dehşetle doğum
günü partisi için masanın etrafına oturmuş olan 12 kişiyi görmüş.
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

:: Eğlence :: Komikler :: Fıkralar