Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ?

2 posters

Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ? Empty Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ?

Mesaj  CengizhaN Ptsi 13 Ağus. 2007, 09:41

İki Rus gazeteci bir yumurtayı cep telefonuyla pişirdiler.
Moskova’da bulunan Komsomolskaya Pravda gazetesinden Vladimir Lagovski ve Andrei Moiseynko, cep telefonlarının ne kadar zararlı olduğunu öğrenmeye karar verdiler. Cep telefonu ile pişirmenin bir sihri yoktur. Bu gizem cep telefonunun yaydığı radyo dalgalarındadır.
Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ? 16res2cx7
Gazeteciler, resimde görüldüğü gibi basit bir mikrodalga aygıtı hazırladılar. Bir telefondan diğerini aradılar ve konuşma modunda bıraktılar. Telefonların yanına konuşma seslerini taklit etsin diye bir kaset çalar yerleştirdiler. Böylece telefonlar işe yarayacaklardı.
15 dakika sonra: Yumurta yavaşça ısınmaya başladı.

25 dakika sonra: Yumurta oldukça ısındı.

40 dakika sonra: Yumurta yakıcı sıcaklığa ulaştı.

65 dakika sonra: Yumurta pişti.

..ve son olarak:
Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ? 3830res3cg7

2 dakikalık bir cep telefonu görüşmesi, radyasyon nedeniyle beyninizdeki hücreleri etkilemektedir. Çok daha uzun süre konuştuğunuzda beyin hücreleriniz ısınmakta ve ölmektedir. Umarım bundan sonra cep telefonunuzu kullanırken daha dikkatli olursunuz...
CengizhaN
CengizhaN
Admin
Admin

Erkek
Ruh Hali : Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ? Deli10

https://anlatbana.yetkin-forum.com

Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ? Empty Geri: Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ?

Mesaj  yagmur_94 Ptsi 13 Ağus. 2007, 19:23

gerçekten etkileyici telefonlardan korkmaya başladım aman fazla konuşmayalım sonra sonumuz yumurta gibi olur rabbit
yagmur_94
yagmur_94
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Erkek

Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ? Empty Geri: Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ?

Mesaj  CengizhaN Ptsi 13 Ağus. 2007, 19:28

Haklısın özellikle uzun süre konuştun mu gerçekten çok kötü hissediyorsun No

Özellikle kışın okul için ailemden uzak olduğum için onlarla 20-30 dk varan konuşmalar yapıyordum ve kötü hissediyordum gerçekten bunu da görünce zaten pale pale pale pale pale pale pale pale pale
CengizhaN
CengizhaN
Admin
Admin

Erkek
Ruh Hali : Bir yumurta cep telefonu ile nasıl pişirilir ? Deli10

https://anlatbana.yetkin-forum.com

- Similar topics