Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

' ' Hayatın Meçhul Oyuncusuyum Ben..' '

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi

' ' Hayatın Meçhul Oyuncusuyum Ben..' ' Empty ' ' Hayatın Meçhul Oyuncusuyum Ben..' '

Mesaj  DiloshH C.tesi 21 Tem. 2007, 11:12

Aşktan yoksun hayatın m€chul oyuncusuyum b€n...

Aşkın bütün zararlarını gördüğüm hald€ üstüne gidiyorum canımı acıtıyorum , kalbim€ çivil€ri b€n çakıyorum...B€lliki yokluğun da varlığında t€s€lli d€ğil ki bana canım hala acıyor...G€çmiyor sancılarım , dinmiyor sızım...

S€vgi k€lim€sin€ bir n€f€s kadar yakınk€n bir yıldız kadar uzağım sayend€...

Aşkı bulduğum anda kayb€tm€l€r€ alıştı artık yür€ğim.G€l€n gid€ni arattı kalbimd€ ama gid€n d€ unutturmadı yür€ğimd€ k€ndini..

Bir çok ş€hir d€ğiştirdim...Mutluluğu buldum sanıp €limi uzattım, dokundum sıcaklığını hiss€ttim ama yin€ avuçlarımın
arasından akıp gitti , tutamadım...Bir , iki , üç ... h€p aynı ş€y artık €fsan€l€r€ v€ s€vdalara inanmıyorum...

N€ doğru İNSAN var
N€d€ doğru s€vda şu lan€t dünyada...

Yalanlarla , iftiralarla dolu boş v€ anlamsız bir yaşam...Kalbi d€lik insanlar €trafımı sarıyor...Korkuyorum b€nd€ gerç€ğimi
yitiririm diy€...Halbu ki kayb€ttiğim ş€yl€ri üz€rin€ bin €kl€y€r€k hayatıma €kliyorum huzur v€rsin diye...

Olmuyor yin€ d€ olmuyor kahr€tsin...
Amansız bir salgın hastalık b€nimkisi sonucu ölüm biliyorum...Çok €rk€n olan gitm€l€r€ €kl€n€c€k b€d€nim...
Bırakarak h€r ş€yi , h€rk€si unutarak g€liyorum sana çırılçıplak ruhumla...
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi