Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RReeZzİİLL OLLdunuZzZ!

:: Eğlence :: Komikler

RReeZzİİLL OLLdunuZzZ! Empty RReeZzİİLL OLLdunuZzZ!

Mesaj  DiloshH Perş. 19 Tem. 2007, 10:23

Kral Tv viceylerinden biri şöyle buyurmuş: "Ümit Davala müzik tarzında albüm yapmış..."

Özcan Deniz demiş ki: "Popcorn bir albüm yapmak istemedim."

Meltem Cumbul şöyle demiş: "Benim babam 1.63 boyunda, benden 10 santim kısa. Böyle biri nasıl çıkmış ondan?"

Nefise Karatay şöyle buyurmuş: "İnsanın arka bacaklarıyla ön bacakları aynı olabiliyor."

Fatih Altaylı diyor ki: "Yeni yeni programlar türetiliyor: Sizi Evlendiriyoruz, Sizi Seviştiriyoruz!"

Hülya Avşar şöyle buyurmuş: "Olimpiyat şelalesini 1000 kişi taşıyacak."

Alişan Sabah Sabah Seda Sayan'da konuklara demiş ki: "Kısa bir uzun hava okuyayım mı?"

Öykü Serter demiş ki: "Kaşının üstünde gözün var denerek bile eleyebilirler..."

Müslüm Baba aynen şöyle buyurmuş: "Sanatçı bir akümülatör gibi, önce şarş sonra deşarş..."

Popstar Selçuk şöyle demiş: "30 yaşıma ilk kez giriyorum."

Oktay Kaynarca şöyle buyurmuş: "Memleketimizde her aileden bir Çakır çıkar."

Gülben Ergen demiş ki: "Annemle beraberken çok konsantre dinleniyorum."

İbrahim Tatlıses şöyle buyurmuş: "Benim altıncı hislerimin biraz üstündeyim ben."

Bir Number One diceyi şöyle buyurmuş: "Her zaman söylüyoruz, bu programı izliyor olabilenler olabilir..."

Gamze Özçelik demiş ki: "Şimdi Abidin İngilizce şarkısını söyleyecek İspanyolca..."

Oktay Kaynarca şöyle buyurmuş: "Çakır çok Türk bir adamdı."

Vicey Bülent demiş ki: "İnsan şanssız olunca çölde bile susuz kalırmış."

Yasemin Bozkurt 4 defa intihar edip kurtulan konuğuna şöyle demiş: "Neden intihar edemiyorsunuz?"

Metro FM diceylerinden biri şöyle buyurmuş: "Saat 22:22... Dilek tutma zamanı, çünkü akrep ile yelkovan üst üste."

"Hayattan ne bekliyorsun?" sorusuna Yunus Günçe'nin cevabı: "One night stand kültürüne ağırlık verilmesini istiyorum. Sex and the City ne kadar izlenirse o kadar rahat ederiz. Onun tekrar yayına girmesini istiyorum."

Emine Ün'ün hamileliği hakkındaki açıklaması: "Hala şaşkınlık içindeyim. Nasıl oldu anlamadım!"

"Ne yazık ki Türk sporunda öküz altından buzağı, ateş olmayan yerden duman çıkmaz."

Alişan'ın programında Hakan Altun'un seyirciye sorusu: "Evet şimdi ne istersiniz? Hızlı mı? Yavaş mı? Slow mu?"

İlker Ateş demiş ki: "Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı matematiksel olarak değilse de geometrik olarak bitti."

RTÜK'e şikayette bulunan bir vatandaş: "Sihirli Annem" dizisi "******`ün 1925 yılında çıkardığı tekke, zaviye ve türbelerin kapatılması, büyücülüğün, falcılığın yasaklanması kanununa ters düşmektedir."

Yasemin Bozkurt konuğuna şöyle demiş: "Eminönü'nde güvercinlere kuş satıyorsunuz değil mi?"

Pınar Altuğ şöyle buyurmuş: "Her kadın kendi bacağından asılır..."

Zonguldak'ta pazarcılara sansür. "Ne kadar koyayım abla", "Patlıcana, hıyara gel", "İkizlere takke" gibi argo sözler kullanan pazarcıya ceza kesiliyor.

Hulki Cevizoğlu diyor ki: "Kıbrıs olayını bilmeyen Türk insanı Burak'la Caner'i evlendirmeye çalışıyor."

Televole'de "Sizce Çakır öldü mü?" sorusuna bir amcanın cevabı: "Allah'ın verdiği canı yönetmen alamaz
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

:: Eğlence :: Komikler