Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sen Gelmiyorsun!!

Sen Gelmiyorsun!! Empty Sen Gelmiyorsun!!

Mesaj  gokkusagi C.tesi 01 Mart 2008, 20:17

yazamıyorum artık…cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gelmiyorsun !
! cümleler kayıp !

… konuşamıyorum artık.. dilim lal olmuş.. sus pus duygularım…
! kalemim kırık, kalbim kayıp !

… söyleyemiyorum şarkıları bağıra bağıra..! Sesim çıkmıyor.. sen giderken çok çıktı.. –dön- dedim ve sen duymadın !
! dönüşler yasak !

…uyuyamıyorum artık.. yatağım sensiz buz gibi, bu sıcak yaz gününde bile.. uykular haram bana.. geceler zindan sensiz…!
! rüyalar kayıp, haller kayıp !

…ağlayamıyorum artık ! oluk oluk akmıyor gözyaşlarım… kurudu sana ağlamaktan, kendime ah etmekten.. pişmanlığımdan…
! gözyaşları yok, pişmanlığım kayıp !

… Gülmeler yok bana… Kahkahalar yasak ! bir darbe indi gözyaşlarından,dertlerden, kederlerden…. Gitmelerinden !
! Gülmeler yakışmıyor bana..Tebessümler kayıp !

… hayal kuramıyorum artık.. geceler uzak bana, uzak sabahıma; ümitler!
! yıldızım kayıp, düşler çok uzak !

… yaşayamıyorum… bu oda, bu ev.. bu sokak.. bu kent, bu şehir ve insanlar.. Hepsi sıkıcı, hepsi boğucu…Nefes alamıyorum.. ışıkları yok bu kentin, sen olmadan da olmayacak.. yaşanmayacak bu şehirde, ! Yaşayamayacağım..!
! Nefes almak yok, ışıklar kayıp !

… Ritim tutamıyorum artık… kaybettim aşkın notasını… kaçırdım..! çoktan bitti, çoktan yaklaştı ayrılığa..! çoktan hapsoldu aşk; ayrılığa ! Ritimlerde, notalarda bile !...
! aşklar kayıp, ayrılıklar kol geziyor !

… sevemiyorum artık… korkuyorum, çekiniyorum aşktan, sevgiden ! Bir de aşk beni terk ederse… Sevemiyorum işte… korkuyorum…
Sevmelerin ardından, gitmelerden, terk etmelerden yoruldum…İstemiyorum böyle sevmeyi…Korkuyorum ..!
! Sevmeler yok, gitmeler yok.. Yollar kayıp !

… istemiyorum; elaleme bizli hayallerden bahsetmekten… çift derken, hep tek olmak, yalnız yaşamak bu sevdayı ele güne karşı…
Tek taraflı özlemek, tek taraflı sevmek… İstemiyorum artık; çift derken Tek kalmayı…
! Çiftler yok, ‘tek’ ler kayıp !

… yazamıyorum artık.. cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gidiyorsun…
Ve girdiğin yol tek yöndü sevgili… yollar senin olsun.. gitmeler senin olsun…!
! Cümleler kayıp, yollar kapalı… !

… çığlıklar atıyorum artık… sensizim.. öksüzüm… çaresizim! Haykırıyorum; bütün evren şahit olsun diye… çığlıklarımla yıkıyorum evreni…
! Susmak yok…Mutluluk Kayıp !

… bitiyorum artık.. sensizliği(mi) şiirlerime ‘ana tema’ diye Konuk ederek…! Mısralarımda küfürlerle, öfkemle, nefretimle… Sensizli(mi) nokta nokta bitirerek, hece hece yazarak; bitiyorum.. ve gidiyorum..!
!!! Aşk(ın) yok… Sensizlik(im) kayıp!!!

… kağıt yok, kalem yok.. tuval ve fırça yok.. yazılı acılarım yok, olmayacak !yazmalar yok artık.. yalan sevdaları, tuvale işlemek, resmetmek yok…
Çizmeler bitti, karalamalar bitti…
! kalemim yok… acılar kayıp !

… sonbaharlar, ayrılıklar bitti artık ! Geçti… sevdaları, hayalleri yaşanmamışlığın acısıyla, gözyaşının buğusuyla kaldı gözler…Yürek isyanlarla… Sevdaysa terk edilişiyle…
! sonbahar yok… Yürek kayıp !

… yazamıyorum artık.. cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen bunca isyana rağmen yine gelmiyorsun… Yoksun… ve gelmeyeceksin ! Kapılar kapalı sana..! sözlerim bir ok kadar delici, namluda duran kurşun gibi acımasız, hain ! Bilmiyorum isyan etmekten başka bir şey.. umutsuzluktan….
! Umutlar yok, hayaller yok, kavuşmak hayal !!
Açık kapı yok..İsyanlar namluda.. İsyanlar Nöbette…
Gülüşler kayıp, mutluluk hayal…
Kurşunlar, hançerler, oklar yakın!
Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp !
gokkusagi
gokkusagi
Acemi Üye
Acemi Üye

Kadın