Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düşlerde sevdim seni,SöyLeyemedimm

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi

Düşlerde sevdim seni,SöyLeyemedimm Empty Düşlerde sevdim seni,SöyLeyemedimm

Mesaj  DiloshH Ptsi 03 Eyl. 2007, 16:05

Düşlerde sevdim seni söyleyemedim
Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim

İnsanın içini en çok yakan şey söylenemeyen sözlermiş meğer. Sana söyleyemediğim her söz acı bir yumruk gibi boğazımda. Sana her baktığımda kalbimi avucuna alıyorsun, sesini her duyduğumda biraz daha sıkıyorsun avucunu, yüreğim sıkışıyor sesini duyduğumda. Kaçmak istiyorum senden, senin sesinden, senin gözlerinden kaçmak istiyorum, bırakmıyorsun. Bilmeden tutuyorsun beni. Bilmeden sevdiriyorsun. Bilmeden acılar veriyorsun yüreğime. Bilmeden� Öldürüyorsun.

Sana ben hayaller düşler büyüttüm
Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm
Sana ben hummalı aşklar büyüttüm
Söyleyemedim

Yanı başında olabilmek isterken delice, sana bakmak isterken, seninle konuşmak isterken, sana dokunmak isterken, sana yakarken yüreğimi, sana baktıkça acı çekiyorum. Gözlerin ölümüm oluyor.

Sana baktıkça yıkıla yıkıla ölüyorum. Sen bilmesen de, ben biliyorum.

Şarkılar yazdım sana okuyamadım.

Şarkılar yazdım sana okuyamadım
Hep yanımdaydın oysa dokunamadım.

Hep yanımdaydın oysa dokunamadım

Bir gün sen de bileceksin, biliyorum. Bir gün söyleyemediğim bütün sözler yol bulacak yüreğimden gözlerine. Yüreğim yol bulacak yüreğine. Biliyorum, bir gün uzattığım ellerim buluşacak ellerinle. Bilmekle yetiniyorum. Sensizlikte seni sevmek yüreğime yetmese de, gözlerinde yabancı olmak gözlerime yetmese de, uzandığım boşlukta seni hissetmek ellerime yetmese de yetiriyorum. Seni sevmekten vazgeçmemek için kendimi bitiriyorum. Yokluğunda seni var etmeye çalışırken, varlığımda yok oluyorum. Bitiriyorum kendimi bizi başlatmak için. Seni çok seversem duyarsın sanıyorum. Yüreğimin çığlıklarından kendimi duyamıyorum.

Sana yüreğimi duyuramıyorum.

Sen bilmesen de ben biliyorum.

Söyleyemedim

Söyleyemedim

Gözlerimden gitmiyor bakışın. Gülüşüne bakarken gülüşünü özlüyorum. Bana gülmeni istiyorum sadece. Benim için gülmeni. Gülümserken küçülen gözlerine aşık oluyorum durup durup. Durup durup seni seviyorum.

Sen bilmesen de ben biliyorum. Sen sevmeden de ben seviyorum.

Sana ben şiirler sözler büyüttüm
Sana ben baharlar yazlar büyüttüm
Sana ben hummalı gizler büyüttüm
Söyleyemedim

Söyleyemedim
[center]Susmak herşeyi düzeltseydi ,bir tek kelime etmezdim son nefesime kadar...
Ağlamak seni geri getirseydi,yemin ederim ki hiç susmazdım.oturur göz pınarlarım kurumacasına ağlardım...
Gülmek herşeyi silseydi,kimse beni ağlarken görmezdi...
,

Aşk küskün bana.Hakedene aşkı veremedim diye..Gözyaşlarım kırgın,ve umutsuz ve
tüm gülüşlerim buruk,hatta gülüş denecek bir şey kalmadı yüzümde... Aklımı çaresizliklere,nedensizliklere,sensizliklere teslim ettim,herşey
haram bundan sonra,yaşamak bile anlamsız kalıyor sensiz...
Düşler kurardım,ikimize dair.Hani türk filmlerinde gelinlik kızlar pembe panjurlu bahçeli evleri olsun isterler ya ben bunların hiçbirini hiçbir zaman istemedim...bBenim tek istediğim sadece seni yanımda hissetmekti ,o olduktan sonra bana herşey rüya gibi gelirdi....Ama en güzel düşüm senle ilgili sana evet diyeceğim anı düşlemek oldu hep.Kimseye söylemeye bile cesaret edemediğim...
Yazık bana herkese bunun hep bir oyun olduğunu soledim imkansız birşey sizin düşündüğünüz dedim,kendi gururuma yediremedim sensizliği hep düş olarak kaldılar bu korkak yüreğim yüzünden.
Hatalarım oldu.Hatalarım oluyor.ve elbette olmaya devam edece... Ama ben en
büyük yanlışı inanmakla yaptım,güvenmekle... Sana güvendim çünkü seni sevmiştim, sana güvenmiştim.... Güvenmi,inanmak mı hayaller peşinde koşuyorsun deli kız....Geç bunları bir kalemde.Bana yanlışlardan bahset,bana hatalardan,bana hüzünlerden ,bana aşk acısından bahset,bana hayattın sillesinden bahset...
Mutluluğa dair bir şey varsa yaşamda,ki şayet varsa gerçekten,ben
anlamadım hiç bir zaman nerde o? Neden ben arayışlar içersindeyim?Neden ben mutluluğa senden sonra hiç ulaşamadım?Neden ,neden ,neden...
Onun nerde olduğunu biliyorsan banada anlat ,tarif et nasıl mutlu olacaksam tek başıma onu anlat ki artık bende mutlu olayım ama imkansızı istemek her zaman umutsuzların düşlediği bir şey mi yoksa ben mi acımı hafifletmek için bunları boyle düşlüyorum...
Ben acımı kalbime kalbimi sana(aşkıma) ve aşkımı çok uzaklara gömdüm kimsenin ulaşamayacağı okyanusun derinliklerine kimse ulaşamasın diye...Ulaşıp bizim en azından benim yaşadığım acıyı onlarda şahit olmasınlar,onlarda o acıyı tadmasınlar istedim...

Susmak herşeyi düzeltseydi ,bir tek kelime etmezdim son nefesime kadar...
Ağlamak seni geri getirseydi,yemin ederim ki hiç susmazdım.oturur göz pınarlarım kurumacasına ağlardım...
Gülmek herşeyi silseydi,kimse beni ağlarken görmezdi...

Ama artık bir şeyi biliyorum ki sen artık ne bana aitsin ne de ben sana aittim....Ben seni sadece bir hayal kahramanı olarak o güzel hikayelerimde yaşatacağım.Belki gün olur çocuklarm olursa onlara anlattığım masal kahramanı yakışıklı prens sen olacaksın...Ama o masallarda sen hep benle bir mutlu bir sona ulaşacaksın... Gerçekte mutlu sondan çok acı vereceksin beni bırakıp gitmenin ardından... Neden bunu hak ettim diye sormayacağım sana artık Çünkü hiç bir zaman tatmin edici bir cevap alamadım senden.Sana bundan sonrada güzel dileklerde bulunacağım sevdiğim... Çünkü sen mutlu olmaya değersin bensizken bile...Senin hayatına benden sonra girecek kadın umarım bundan sonra sana benim sana gösteremediğim ya da göstermeye cesaret edemediğim sevgiyi gösterirde mutlu olursun...
Elveda hayatıma renk katan aşk kahramanı .... Beni hep o deli kız olarak hatırla.Çünkü beni hep en çok o zamanlarda severdin biliyorum.....
Ne oldu bana böyle. Neden direniyorum. Neden beni istemeyen senin karşısında aman dileniyorum. Neden başka elleri tutmuyorum. Göz yaşlarımı neden kurutamıyorum. Her gece yatağa yattığımda neden ıslanıyor yastığım. Neden çıkmıyorsun aklımdan. Neden uyuyamıyorum geceleri. Şarkıları dinlemek neden yakıyor yüreğimi. Herkes gülerken ben neden ağlıyorum.

Küçücük bir yanılgıya düşüp sevgimin mantığımın önüne geçmesine izin versem belki de ölüm avuçlarının içine alacak beni. Ve aşkımın değil ölümün esiri olacağım. Neden bu hasret böylesine acımasızca yakıyor canımı. Neden susturamıyorum içimdeki çığlıkları. Neden kalbim, beynime hükmetmeye çalışıyor. Neden ben mantığımla kalbim arasında savaş veriyorum.

Ve ben böylesine yıkım yıkım yıkılırken sen neden bir kez olsun görmüyorsun beni. Neden gitmeme izin veriyorsun hayatından. Yada neden gönderiyorsun göz göre göre. Sözlerin yetmediği yerde suskunluğa bürünüyorum. Suskunluğum yüreğimde çığlıklar atarken ben yinede aşka direniyorum.

Ve sen git diyorsun. Küçücük bir umut bile vermiyorsun bana. Ve ben gidemiyorum. Neden beni istemeyen sana hayır bile diyemiyorum.

Adını koyamıyorum bu sevginin. Belki hiç sevmedin beni. Belki senin için geçici bir hevestim. Belki de benim yerimi dolduracak başka bir aşk çıktı karşına. Oysa ben, senin benden bu denli uzaklaşmanı sağlayacak hiçbir şey yapmadım. Vaktim bile olmadı seni kendimden uzaklaştırmaya.

Sen, veda etmeye bile zaman bırakmadan giderken şimdi böylece sessizden yine bana bakmalar kaldı ardın sıra. Adını koyamadım ama çok sonra anladım ki gidişin, bitişimmiş......
[color=#00bfff]Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....
Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım sorularım.. Hatırladığımda yüreğimde yaratacağı o korkunç sızıyı duymaktan korktuğum için beynimin bir köşesine fırlatıp attığım ve bir daha hiç dokunmadığım anılarım vardı....Şimdi özgür bıraktım özlemi.Şimdi hüzünde sevinçte doyasıya yaşanıyor bende.Sorular cevabını buluyor, anılar canlanıyor çünkü sen geldin.Susmak ne çok akıllandırmış beni... Ne çok biriktirmişim kelimelerimi....Bir bir dökülürken dilimden sevda sözcükleri senin o tedirgin duruşun bile durduramıyor beni."Seni soluyan bir rüzgara kapılmış gidiyorum.", yüreğimi bir yelken gibi açtım, seninle dolduruyorum.Seninle olmanın, seni yaşamanın ve zamanı sadece seninle paylaşmanın eşsiz hazzını duyumsuyorum, ne iyi ettin de geldin.....Bir büyüysen bozulma. Bir hayali yaşıyorsak kaybolma. Hep biz çözecek değiliz ya gerçeğin düğümlerini, bırak kendi halinde kalsın. Ruhuna talibim ben asıl gerçek bu. Kaçışlardan bıkmış, hep yarım kalmış ruhum da bir tek seninle doyuma ulaşacak, kendini bulacak. Dedim ya, sen geldin.Bir de mavi var öyle ya..... Nereye saklamıştım maviyi ? Kimlerden gizlemiştim de yok sansınlar istemiştim ? Bak, güneş bile mavi mavi parlıyor görüyor musun ? Yavaş yavaş yok oluyor yüreğimin gri katmanları. Maviyle anılıyor görebildiğim her şey.En çok maviye tutkunum ben, bu yüzden mavi sen oluyorsun, çocuk gibi seviniyorum. Sen maviyle geldin..Sahi , çocuk olmayı ne kadar özlemişim ben... Senin içindeki çocukla oynayacak bendeki çocuk. Yalansız ve saf olacak. Kumdan kaleler yapacak, içine seni koyacak. Kaleyi yıkacak, seni kurtaracak, kahraman olacak.Çığlıklar atacak, yorulmayacak, sensiz hiç bir oyunda "ebe" olmayacak.Korkma , içindeki o çocuk hep yaşayacak, kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğim.Çünkü sen o çocukla varsın, o çocukla geldin.Yoktum ben , senden önce yoktum sanki. Sen geldin varlığını bildim. Sen geldin bir dokunuşun, bir öpüşün nasıl da büyük bir hazza dönüştüğünü gördüm.
Sen geldin ben oldum, aşk oldum.Sen geldin....ama ne güzel geldin...
[i][b][center][color:08a9=royalblue:08a9]sensiz hayat haram bana biliyorum. sen olmadan geçen tek bir dakika bir ömür bana biliyorum. sensiz yaşanacak koca ömür bana tek gecedir biliyorum. biliyorum ya sesimi çıkaramıyorum.. tam konuşacakken tam haykıracakken olmuyor işte birşey engel oluyor ve yapamıyorum..

gecenin bir yarısı oturduğumda pencere kenarında rüzgarın tenime değişi, yüzümde garip bir gülümseme yaratışı seni hatırlatıyor bana.. bir müzik sesi geliyor kulağıma 'eğer yüreğindeysem sil gözyaşımı' o kadar anlamlı geliyor ki bu söz, zamansız yaşlar akıyor gözlerimden geceye... tane tane.. damla damla.. şimdiden 9 damla olmuş bile kağıdın üzerinde..

sabaha daha çok var. uğruna koca ömrümü adadığım bir gece daha var.. ve su anda dokuz damla olan gözyaşım kimbilir gecenin sonunda milyonlarla savaşacak. belkide hiç kendini göstermeyecek bile.. saklanacak.. ve koyduğumda başımı yastığa çıkacak saklandığı yerden. ama yine akmayacak. gözlerimden yüreğime,, yüreğimden de geceye.. damla damla,, tane tane..

ve sen,içinde garip birşeyler hissedeceksin. aklına ben geleceğim. duracaksın durduğun yerde.. zaman da duracak. gözlerin gökyüzüne dalacak. uzunca bir süre bakakalacaksın.. gözlerimi göreceksin gökyüzündeki yıldızlarda. sonra ay'a bakacaksın. o kadar derinden bakacaksın ki yüreğimi göreceksin ayın içinde gizlenmişş..

elini uzatsan alacaksın sanki ay'ı yerinden ama ellerin gökyüzüne hep boş gidip boş dönecektir. ama bilrsin ay'a benzettiğin yüreğim zaten senindir.. seninkinin hemen yanıbaşındadır.. ve o yüreği oradan sökmek zordur. tanrı'dan başka kimsenin başaramayacağı kadar zor.. senin bile.. ewt garip ama, senin bile.....

öyle iyi yerleştirmişim ki.; öyle kuvvetlice çivilemişim ki; onu yüreğinin yanına çıkarmak ölümdür.. çıkaracak güç ölümdür. paramparça da olsa, kan da ağlasa, varsın yüreğinin içinde versin son nefesini. ödüldür bu bana.. yüreğimin yüreğinde cam vermesi ödüldür. ödülümdür..

sevdiğim sevdamsın..sonsuzumsun......

unutma; bu yürek sende can buldu.. seni mekan bildi kendine. benden başkası YASAK senden başkası ÖLÜMdür bana...

ne başkası yasağın olsun. ne başkası ölümüm olsun. sen benim, ben senin olayım yeter..

seni seviyorum... ruhum..son nefesimi verene dek seninim...

[/center]

[/center]
[/i][/b]
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

- Similar topics

:: Yaşam :: Aşk/Sevgi