Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karşılıksız Sevgi

Karşılıksız Sevgi Empty Karşılıksız Sevgi

Mesaj  _zeyna_ Paz 19 Ağus. 2007, 17:41

Bu, Vietnamda savaşan ve sonunda evine dönecek olan John adında bir askerin hikayesidir. John evine gitmeden önce, San Franciscoda bulunan anne babasına telefon açtı.

- Sevgili anne ve babacıgım, sonunda eve geliyorum ama birşey sormak istiyorum. Bir arkadaşımı da beraber eve getirebilir miyim?

- Tabii ki

diye cevapladılar.

- Onunla tanışmaktan mutluluk duyarız.

- Ama bilmeniz gereken birtey var

diye John devam etti,

- O savaşta ağır yaralandı. Kara mayınına bastı ve kolu ile bacağını kaybetti. Başka gidecek hiçbir yeri yok. Onun bize gelmesini ve bizimle yaşamasını istiyorum.

- Bunu duyduğuma çok üzüldüm oğlum, belki kalacak başka bir yer bulması için ona yardımcı olabiliriz

- O hayır , onun bizimle yaşamasını istiyorum.

- Oğlum,

dedi babası

- sen ne istediğinin farkında değilsin. Böyle büyük bir sorunu olan birisi bizi çok rahatsız eder. Bizim kendi hayatımız var ve böyle farklılığa izin veremeyiz. Bence sen eve gelmeli ve bu çocuğu unutmalısın. O kendi yaşamını devam ettirmenin bir yolunu bulacaktır.

O andan sonra, John telefonu kapattı. Anne ve babası ondan başka bir söz duymadılar...

Birkaç gün sonra, San Francisco polisinden bir telefon geldi. Oğullarının bir binadan düşerek öldüğünü söylediler. Polise göre intihardı. Anne ve baba telaşla uçağa binerek oğullarının teşhisini yapmak için San Franciscodaki teşhis morguna gittiler. Johnu teşhisetmişlerdi. Ama gözleri faltaşı gibi açılarak...

Bilmedikleri birşeyi farkettiler. John un bir bacağı ve bir kolu yoktu...
_zeyna_
_zeyna_
Acemi Üye
Acemi Üye

Kadın

http://www.anlatbana.yetkin-forum.com

- Similar topics