Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iyilik meleği

2 posters

:: Eğlence :: Komikler :: Fıkralar

iyilik meleği Empty iyilik meleği

Mesaj  DiloshH Cuma 31 Ağus. 2007, 14:12

Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses : -Binme, bu uçak düşecek! Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içinede bir kurt düşmüş,binmemiş. Ikinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış : -Uçak düştü kurtulan olmadı! Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses kulağında -Binme bu trene, raydan çıkacak! Dönmüş, bakmış yine kimse yok,trenebinmemiş, gelmiş eve, sabah gazeteyi açınca tüyleri ürpermiş -Tren Eskişehir'de raydan çıktı şu kadar ölü, şu kadar yaralı Allahına şükretmiş, koşup otobüsebilet almış,tam binerken yine o ses -freni patlayacak! Dönmüş yine kimse yok! Dayanamamış,bağırmış : -Sen kimsin yahu? -Ben senin iyilik meleğinim! Adam iyice kızmış : -Ulan evlenirken neredeydin?? Anafikir : İyilik melekleri büyük kazalara karışmıyor.... iyilik meleği Icon_smile)
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

iyilik meleği Empty Geri: iyilik meleği

Mesaj  LeaRnToRespecTMe Cuma 31 Ağus. 2007, 14:23

HAHhahhahaHAHAH GÜSELMİŞ :d
LeaRnToRespecTMe
LeaRnToRespecTMe
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek