Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Hepsi burada...

default Hepsi burada...

Mesaj  DiloshH Bir Cuma 31 Ağus. 2007, 13:52

Aklımın fotoğrafını çektiler bugün. İşte her şey burada, işte hepsi bu... Unutmaya çalışıp aklımdan atamadığım bütün sahneler, bütün isimler, bütün sesler. Bütün sebeplerim, bütün düşüncelerim, bütün bildiklerim. Hiç gerek olmadığı halde hatırladığım araba plakaları, yolculuk tarihleri, koltuk numaraları, gemi isimleri, bilet fiyatları. Hiç gerek olmadığı halde yine de hatırladığım tanışma cümleleri, tanışma bakışları. Çok gerekli bulup aklımda tuttuğum gidiş bakışları, ayrılık konuşmaları. Lisede kopya hazırlamaya üşenip ezberlediğim, uyuyamayıp miyop gözlerle tavanı izlediğim gecelerde hâlâ aklıma gelen fizik formülleri. Onlarca defa dinlediğim şarkıların sözleri, onlarca defa çaldığım şarkıların akorları. Kurduğum bütün hayaller, kırılan bütün hayallerim. Sevdiğim filmlerin vurucu replikleri, sevdiğim kitapların vurucu cümleleri. Herkesten sakladığım bütün sırlarım, yalnızca benim bildiklerim. Dostlarımın sırları. Bütün mücadelelerim, kavgalarım, üzüntülerim, kızgınlıklarım. Bütün sözcük dağarcığım. Zaman ve cesaret bulup söylediklerim, bir türlü söyleyemediklerim. Kimi neden sevdiğim, kime neden âşık olduğum. Kimi neden özlediğim, kimi neden istediğim. Yaşadığım her şey. Davranışlarımın bütün sebepleri. Kişiliğim.

İşte hepsi, hepsi burada. Hepsi ekranda, doktorların önünde. "Her şey normal, gayet iyisin," dediler bana. Bütün bunların hiçbirini unutmayacağım için sevindim en çok. Bütün bunları hep hatırlayacağım için...
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye