Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cola Turka Florya Günlüğü: Karl Heinz Feldkamp

:: Spor :: Futbol :: Galatasaray

Cola Turka Florya Günlüğü: Karl Heinz Feldkamp Empty Cola Turka Florya Günlüğü: Karl Heinz Feldkamp

Mesaj  _zeyna_ Ptsi 13 Ağus. 2007, 15:58

Cola Turka Florya Günlüğü: Karl Heinz Feldkamp

Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp, UEFA Kupası 2. ön eleme turunda 16 Ağustos Perşembe günü karşılaşacağımız Hırvatistan'ın Slaven Koprivnica'nın sahasındaki ilk maçı kazanmak için iyi oynayacağını söyledi.

Sabah antrenmanı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Feldkamp, Slaven Koprivnica'nın son iki maçını izlediklerini dile getirerek, ''Hem benim hem de antrenörümüz Ahmet Akcan'ın izlediği karşılaşmaları rakibimiz deplasmanda oynadı. İyi ve tempolu bir oyun ortaya koydular. İlk maç onların sahasında olacak. İlk maçı kazanmak için iyi oynamaya çalışacaklar'' diye konuştu.

Karl Heinz Feldkamp, transferlerle ilgili bir soru üzerine, ''Ben birini almak istersem başka takımlar da onu almak istiyor. O yüzden transferlerle ilgili konuşmayacağım. Transferler ile ilgili gelişmeler hakkında sayın Adnan Sezgin'den bilgi alın'' dedi.

Son günlerde basında gönderileceğine dair haberler çıkan Carrusca'nın Galatasaray'da mukavelesi bulunan bir futbolcu olduğunu belirten Feldkamp, ''Carrusca, her an oynayabilecek özelliğe sahip. Bu konumda olan bir futbolcuyu da antrenmanda çalıştırarak değerlendirmek istiyorum. O da kadrodaki diğer oyuncularla aynı seviyede ve aynı haklara sahip'' şeklinde konuştu.

Bir basın mensubunun, 'Tomas takımdan ayrıldı, alternatif olarak Emre Aşık'ı düşünebilir misiniz' sorusunu Feldkamp, şöyle yanıtladı:

''Hep giden futbolcuları konuşuyorsunuz. Bakınız takımda Mehmet, Anıl ve Bouzid gibi iyi oyuncular var. Bu futbolcuların diğerlerinden bir eksiklikleri yok. Bunları konuşalım, gönderilenleri değil. Ama iki sakatımız olursa bu adamlar niye gönderildi diye soru işaretleri oluşabilir. Fakat o sakatların da olmasını bekleyemeyiz, olmasını da bilmemiz mümkün değil. Ayrıca öyle bir ihtiyaç doğarsa, bir forvet oyuncu arayışından vazgeçip, defans oyuncusu arayışına girebiliriz".
_zeyna_
_zeyna_
Acemi Üye
Acemi Üye

Kadın

http://www.anlatbana.yetkin-forum.com

- Similar topics

:: Spor :: Futbol :: Galatasaray