Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi yararlanmak için

Giriş yapınız

Anlat Bana Forum İyi Eğlenceler Diler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Sezonun en önemli maçına çıkacağız”

:: Spor :: Futbol :: Fenerbahçe

“Sezonun en önemli maçına çıkacağız” Empty “Sezonun en önemli maçına çıkacağız”

Mesaj  DiloshH Ptsi 13 Ağus. 2007, 13:38

Oyuncularımızdan Lugano, Anderlecht ile 15 Ağustos Çarşamba günü oynayacağımız Şampiyonlar Ligi 3.Tur Ön Eleme maçının şu anda sezonun en önemli maçı olduğunu söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında alınan mağlubiyeti unutup Anderlecht maçına odaklanılması gerektiğini vurgulayan Lugano, "Ne kadar önemli bir maç olduğunu tekrar, tekrar söylemek istiyorum. Bizim için şu anda sezonun en önemli maçlarından biri" dedi.
Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalar yapan Lugano Anderlecht maçıyla iligili olarak, "Bence şu an için sezonun en önemli maçı. Çünkü, kaybı halinde Şampiyonlar Ligi'nden elenmiş oluyorsunuz. Bu yüzden bunun önemini hem biz futbolcular, hem teknik ekip, hem de taraftarların çok iyi kavraması gerekiyor. Hep birlik olup, herkes elinden geleni ve üzerine düşen görevi yapıp bu turu geçmemiz bizim açımızdan çok iyi olur. Hem yüksek bir moral kazanırız, hem de guruplara kalırız. Bu da bizim açımızdan çok iyi olur. Cuma günkü, mağlubiyet hepimiz için büyük bir sürpriz oldu. Bu bizi etkilemedi diyemeyiz ama, Çarşamba günü oynayacağımız maç çok farklı bir kulvarda. Avrupa sınavına çıkıyoruz. O yüzden bunu bir kenara bırakıp, sadece oraya odaklanmamız gerekiyor. Konsantrasyonumuzu o yönde yapmamız gerekiyor. Ne kadar önemli bir maç olduğunu tekrar, tekrar söylemek istiyorum. Bizim için şu anda sezonun en önemli maçlarından biri. Her zamanki gibi Fenerbahçe taraftarı dünyada sayılı taraftarlar arasında. Müthiş fanatik, takımını her zaman destekleyen bir taraftar. Yine bize bu gücü verirlerse, biz de onlara sahada güzel bir futbol izletip, hep birlikte mutlu sona ulaşmak istiyoruz" diye konuştu.
DiloshH
DiloshH
Acemi Üye
Acemi Üye

:: Spor :: Futbol :: Fenerbahçe